For ansatte i bedrifter med HJH-avtalen

Spørsmål om HjemJobbHjem

Alle HjemJobbHjem-bedrifter har en kontaktperson som fungerer som bindeledd mellom HjemJobbHjem og bedriften. Hvis du har spørsmål om aktivitetsplanen, din bedrift, skal du bytte telefonnummer eller annet som gjelder deg, skal du kontakte denne personen.

 

HjemJobbHjem billetten

Trenger du hjelp for å komme i gang med HjemJobbHjem billetten?

Slik kommer du i gang

Om du ikke får det til etter å ha fulgt veiledningen over kan du ta kontakt med HjemJobbHjem.

Ta kontakt med kundesenteret

 

Bysykkelen

Alle spørsmål knyttet til bysykkelen kan tas på e-post support@bysykkelen.no.

 

Ansatte i HjemJobbHjem

Espen Strand Henriksen Change maker

espen.strand.henriksen@hjemjobbhjem.no

Randi Markvardsen ansvarlig for bysykkelen

randi.markvardsen@hjemjobbhjem.no

Stian Thommassen sykkelekspert

stian.thommassen@hjemjobbhjem.no

Harald Kleven mobilitetsrådgiver

harald.kleven@hjemjobbhjem.no

maria thorvik mobilitetsrådgiver (permisjon)

maria.thorvik@hjemjobbhjem.no

Marie R. Aadland mobilitetsrådgiver

marie.aadland@hjemjobbhjem.no

Ida Lindøe kommunikasjonsrådgiver (Permisjon)

ida.lindoe@hjemjobbhjem.no

Brit Skjæveland kunderådgiver

brit.skjaeveland@hjemjobbhjem.no

Siri Melberg                 Salgsleder

siri.melberg@hjemjobbhjem.no